FRYZJERSTWO

fryzjerstwo studiodax Włosy są najważniejszym elementem stylizacji całej sylwetki mającym wpływ na jej ogólny obraz. Zmiana cięcia, koloru, sposobu układania włosów istotnie wpływa na wygląd osoby. Nawiązywanie fryzurą do danego stylu np. klasycznego lub sportowego stanowi niebagatelne uzupełnienie prezencji danej osoby, ma ogromny wpływ na to jak oceniają nas inni, gdyż konkretna fryzura jest swego rodzaju komunikatem: chcę się wyróżniać!

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ M.IN.:

STRZYŻENIE to najprostszy zabieg, który pozwala na zmianę wyglądu. Odpowiednie przycięcie włosów wokół twarzy pomaga uwypuklić jej piękne cechy, np. zarysować podbródek czy podkreślić oprawę oczu. Przy strzyżeniu zawsze zwracamy uwagę na to, czym zajmuje się Klientka tak, aby końcowa fryzura odpowiadała jej sposobowi bycia, wykonywanej pracy oraz np. aktywności fizycznej. Istotnym elementem docelowej fryzury jest także to, ile czasu kobieta może poświęcić na co dzień na układanie fryzury. Często tworzymy takie fryzury, aby dana osoba miała możliwość zmiany np. przeczesując na inną stronę lub spinając. Proponujemy takie cięcia, aby Klientka mogła samodzielnie ułożyć włosy w domu.

KOLORYZACJA powoduje często zmianę w wyglądzie całej postaci. Zastosowanie odpowiedniego koloru odejmuje lat, może spowodować, że optycznie zagęszczą się włosy lub kolor oczu stanie się bardziej wyrazisty. Oryginalna, modna koloryzacja sprawia, że osoba staje się pewna siebie i czuje się wyjątkowo. Przy koloryzacji zawsze zwracamy uwagę na stan włosów, na stopień ich uwrażliwienia i dopiero potem dobieramy właściwy rodzaj farby tak, aby zabieg ten wpłynął na włosy korzystnie i wydobył ich piękno.

Oferujemy kilka rodzajów koloryzacji:
- Liposom hair color firmy Chenice Beverly Hills - system farb do włosów oparty na technologii liposomowej. Pigmenty zamknięte w mikrokapsułkach - liposomach działają efektywniej. Farba ma działanie pielęgnacyjne w trakcie procesu koloryzacji włosy oprócz koloru zyskują połysk, nawilżenie i witalność. W tej grupie proponujemy farby permanentne jak również szampony koloryzujące oraz tonery.

- Botanical color firmy Chenice Beverly Hills - farby na bazie barwników roślinnych, pozbawione szkodliwych substancji takich jak amoniak oraz diaminobenzeny. Bezpieczne dla alergików oraz kobiet w ciąży. W tej grupie znajdują się farby permanentne, szampony koloryzujące oraz tonery.

- Estel Silver - farby przeznaczone dla włosów siwych, perfekcyjnie pokrywające również w jasnych odcieniach. Specjalnie dobrana formuła gwarantuje 100% sukces nawet u osób których włosy bywały oporne na inne produkty.

- Flombayage - metoda koloryzacji polegająca na wykorzystaniu specjalnych pasków klejących. Efektem są bardzo naturalne, wybrane w przypadkowy sposób pojaśnienia lub przyciemnienia włosów. Otrzymujemy efekt podobny do włosów rozjaśnionych przez słońce. Metoda ta jest bardzo uniwersalna i pozwala na kreowanie różnorodnych efektów.

UPIĘCIA I UKŁADANIE WŁOSÓW na różne sposoby zmieniają wygląd każdej osoby. Stosując najróżniejsze techniki - prostowania, lokowania czy falowania zmieniamy nawet zwyczajną na co dzień fryzurę w supermodną, wyjątkową i uwodzicielską. Na wyjątkowe okazje proponujemy Paniom noszącym długie włosy - upięcia, które są naszą specjalnością. Uważamy, że nic tak nie dodaje kobiecie uroku jak kunsztownie spięte włosy.

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW to zabieg dla osób, które chcą w krótkim czasie uzyskać wymarzoną długość lub nieosiągalną wcześniej objętość. Proponowana przez nas metoda z użyciem keratynowych zgrzewów jest odpowiednia nawet dla osób posiadających bardzo delikatne włosy. Bogata gama kolorystyczna powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie - pozwoli to na kreowanie ciekawych efektów zaspokajających nawet najbardziej oryginalne oczekiwania. Używamy naturalnych włosów, które są miękkie i łatwo poddają się zabiegom stylizacyjnym. Włosy są proste w pielęgnacji i nie wymagają żadnych specjalistycznych preparatów. Korzystamy z włosów firmy Dibiase.

REKONSTRUKCJA KERABOND - jeśli chcesz maksymalnie nawilżyć i odbudować swoje włosy skorzystaj z rekonstrukcji Kerabond. Zabieg trójfazowej rekonstrukcji oparty jest na technologii liposomowej, gdzie cząsteczki zmikronizowanej keratyny przenoszone są w głąb włosa. Daje to trwały efekt nawilżenia i poprawy kondycji włosów, który jest odczuwalny przez dłuższy czas. Zabieg ten przeznaczony jest szczególnie dla włosów rozjaśnianych oraz długich, a także tych, którym brak witalności i połysku. Oferujemy możliwość wykonania serii zabiegów w salonie oraz zakupienie produktów do samodzielnego stosowania.

BIO KERATIN - najnowsza technologia jedwabistego prostowania i wygładzania włosów. Dzięki zastosowaniu płynnej keratyny pozwala uzyskać efekt nawilżenia i nabłyszczenia włosów. Unikalna formuła płynnej-hydrolizowanej keratyny wprost z ampułki jest aplikowana do specjalnej prostownicy parowej. Pod wpływem temperatury płyn zamienia się w parę, a higroskopijne włosy wchłaniają ją. Drobnocząsteczkowa keratyna wnika do wnętrza włosów oraz zostaje "zaprasowana" na ich powierzchni. Zabieg jest połączeniem prostowania i głębokiego odżywiania włosów. W odróżnieniu od zwykłej prostownicy używa się znacznie niższych temperatur do 160 stopni. Włosy stają się niewiarygodnie sprężyste, gładkie i błyszczące.

PROSTOWANIE KERATYNOWE HOMNA TOKYO COFFEE PREMIUM - produkt całkowicie pozbawiony formaldehydu! Składnikami aktywnymi są: kwas glikolowy oraz polimery kationowe pozyskane z kawy oraz wysokiej jakości keratyna. Produkt działa na całej powierzchni włosów, zarówno w głębi- korze jak i na powierzchni wygładzając łuski. W efekcie znacznie zmniejszając porowatość tworząc na powierzchni elastyczny film ochronny. Włosy są nawilżone, miękkie, mają gładką i zdrową strukturę. Nawet bardzo kędzierzawe i puszące włosy będą gładkie i lejące.

BIXYPLASTIA HOMNA TOKYO - nowa jeszcze lepsza formuła prostowania keratynowego. Zabieg skierowany jest dla włosów bardzo delikatnych, rozjaśnionych jak również tych bardzo kręconych i opornych na tradycyjne prostowanie keratynowe. Zabieg ten sprawia, że włosy stają się proste, błyszczące i bardziej zdrowe. Nie puszą się i łatwo się układają. Efekt utrzymuje się około 6 m-cy. Składnikami aktywnymi są aminokwasy budujące włosy w formie nanocząsteczek, dlatego w sposób bardzo efektywny wbudowują się w strukturę włosów. Dodatkowa obecność witamin oraz olejków pochodzących z Amazonii takich jak urucum czy pasiflora sprawia, że włosy są lejące i lśniące jak jedwab.