MASAŻE

masaże studiodax W trosce o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie, wynikające z właściwie zadbanego ciała, zapraszamy na zabiegi wykonywane w relaksującej atmosferze, z pełnym profesjonalizmem i zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ M.IN.:

- MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI - ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Masaż ten łączy w sobie oddziaływanie zarówno termoterapii, drenażu, akupresury i aromaterapii.

- MASAŻ BAMBUSOWY - Masaż twarzy i ciała z wykorzystaniem bambusa królewskiego i ciepłych olejków eterycznych ma działanie drenujące, relaksujące i remodelujące. Dzięki ruchom wyciskającym i ugniatającym, długotrwale poprawiamy krążenie, uelastyczniamy mięśnie, niwelujemy napięcia oraz korzystnie wpływamy na mięsnie pośladków, ud i talię. Stymulujemy również punkty reflektoryczne, co usprawnia krążenie energii w ciele. Masaż ten znakomicie odpręża i poprawia samopoczucie, redukuje cellulit i modeluje sylwetkę.

- MASAŻ MIODOWY - to niesamowita uczta dla ciała i dla ducha. Podczas 90 minutowego masażu wzmacniamy system immunologiczny, zwiększamy metabolizm, dodajemy energii i wigoru zmęczonym mięśniom. Nasze ciała idealnie przyswajają składniki aktywne - witaminy i mikroelementy zawarte w miodzie. Wyjątkowość zabiegu to połączenie leczniczych i pielęgnacyjnych właściwości miodu. Masaż ten daje nam całkowitą odnowę organizmu, oraz wspaniale relaksuje nasze ciało i dusze.

- MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY - jest to zabieg wykonywany z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych, łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków i przekazuje ją do organizmu. Skóra bardzo łatwo wchłania olejki, a podczas masowania przenikają one do układu krążenia, po krótkim czasie wywołując reakcję miejscową i ogólną. Przynosi ukojenie i relaks.

- MASAŻ DREAM - jest wspaniałym połączeniem elementów masażu kalifornijskiego, shiatsu, masażu szwedzkiego i drenażu limfatycznego z elementami akupresury. Masaż ten działa drenująco, redukuje cellulit, modeluje sylwetkę, relaksuje oraz pobudza wydzielanie endorfiny,dzięki temu zachowujemy dłużej młodość i dobre samopoczucie.

- MASAŻ SHIATSU - wywodzi się ze starożytnych Chin i Japonii. Nazwa ta w dosłownym tłumaczeniu oznacza „ucisk palcem”. Jednak przy masażu Shiatsu używa się również dłoni, łokci, ramion, kolan a nawet stóp. Masaż Shiatsu przywraca równowagę sił Yin i Yang, wprowadzając harmonię w przepływie energii, dzięki niej uzyskujemy relaks ciała i umysłu, uczucie wewnętrznego spokoju oraz lepszy kontakt z własnym ciałem.

- MASAŻ AJURWEDYJSKI - istota masażu Ajurwedyjskiego wiąże się z ruchem energii w ciele człowieka. Jest to subtelne połączenie technik masażu klasycznego i akupresury. Celem jest przywrócenie równowagi energii życiowej, krążącej po ciele w nadis. Nadis, to niewidzialne dla ludzkiego oka kanały rozprowadzające energię do wszystkich narządów i obszarów ciała. Przywrócenie harmonijnego przepływu energii poprzez stymulację punktów akupresurowych stanowi wyraz fizycznego, psychicznego i duchowego zdrowia.

- MASAŻ LIMFATYCZNY - jest zabiegiem stosowanym w przypadkach istniejących obrzęków i zastoin limfatycznych. Celem tego masażu jest mechaniczne przepchnięcie zalegającej chłonki w kierunku węzłów chłonnych i umożliwienie napływu świeżej, bogatej w tlen krwi tętniczej. Wspomaga odchudzanie i zwalczanie cellulitu.

- MASAŻ ODCHUDZAJĄCY - poprzez mechaniczne rozbijanie tkanki tłuszczowej i podwyższenie przemiany materii w masowanej okolicy wpływa na zmianę konsystencji tkanki i przyspieszenie spalania tłuszczu w organizmie.

- MASAŻ KLASYCZNY LECZNICZY - ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu chorego, ma zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób z dziedziny ortopedii, neurologii, ginekologii oraz chorób internistycznych.

- MASAŻ SPORTOWY - wykorzystywany jest w procesie odnowy biologicznej. Ma na celu utrzymanie sprawności fizycznej sportowca oraz jego psychicznego samopoczucia.

- MASAŻ RELAKSACYJNY - stosowany jest w sytuacjach przemęczenia lub apatii. Jest jedną z licznych metod pozwalających na rozładowanie stresu wywołanego np. pracą zawodową.

- MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY - celem masażu dla kobiet w ciąży jest zmniejszenie napięć, obrzęków i dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu jak kark, szyja, barki, grzbiet szczególnie z odcinkiem lędźwiowo-krzyżowym, kończyny górne i dolne. W tych okolicach stosowane są techniki rozluźniające i wzmacniające mięśnie oraz przygotowujące organizm do wysiłku związanego z dodatkowym obciążeniem oraz porodem i okresem po porodowym.