UBIÓR

stylizacja ubioru studiodax W stylizacji ubioru ogromne znaczenie ma konkretna linia ubioru, krój, kolor, materiał z którego uszyta jest dana rzecz oraz dodatki takie jak buty, torebki czy biżuteria. Odpowiednie dobranie każdego elementu stylizacji tak, aby wszystkie ze sobą współgrały i stanowiły nierozerwalną całość to dążenie każdej kobiety. Umiejętność takiego poprawnego zestawienia tkanin, kolorów i w końcu strojów daje swobodę w poruszaniu się w świecie mody oraz łatwość wyboru dla siebie tego co modne w ten sposób, aby wyglądać wspaniale.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ M.IN.:

ANALIZA SYLWETKI + PRZEGLĄD SZAFY - Każdy niezależnie od tego jaki nosi rozmiar może dobrze ubrać się. Każdy typ sylwetki ma swoje plusy i minusy. Należy tylko skupić się na tym, aby eksponować plusy a minusy tuszować. Kiedy pracujemy z daną osobą nad dorobkiem garderoby zwracamy przede wszystkim uwagę na proporcje ciała. Bardzo ważne jest także to, czym dana osoba zajmuje się na co dzień i w jakim stylu najlepiej czuje się - w sportowym czy klasycznym, jakie lubi kolory i w jakich najlepiej się prezentuje. Z modowych tendencji wybieramy to, co dla Klientki najlepsze!

Spotkanie parogodzinne podczas którego stylistka określi mocne strony figury Klientki(ta) oraz wskaże jak ukrywać ewentualne mankamenty. Przeglądając zawartość szafy wskaże te ubrania które spełniają wcześniej ustalone kryteria oraz te których należy unikać a nawet pozbyć się. Stylistka pomoże stworzyć nowe zestawy ubrań, a także pomoże stworzyć listę tych które ewentualnie należałoby dokupić. Pomoże dobrać dodatki i akcesoria. Spotkanie może być w domu u Klientki(ta) lub w salonie.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ - Dwa razy do roku wielcy kreatorzy w stolicach mody dyktują trendy obowiązujące w danym sezonie. Zostajemy zasypywani propozycjami, nowymi pomysłami zestawień ubrań, dodatków, akcesoriów. Co wybrać dla siebie? Jak połączyć stroje z szafy z nowościami? Jaki styl proponowany w nowym sezonie będzie odpowiedni? Na te wszystkie pytania jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wspólnej wyprawie na zakupy poprzedzonej przeglądem posiadanej garderoby. Zawsze pomagamy Klientkom wybrać coś z tendencji, coś co będzie odpowiadało ich charakterowi i stylowi. Staramy się, aby nowe zakupione rzeczy stanowiły uzupełnienie tych, które znajdują się już w szafie danej osoby. Dążymy do tego, aby małym kosztem Klientka zyskała nowy "look" na każdy sezon! Możliwą opcją jest także wyprawa na zakupy po jeden strój na tzw. wielkie wyjście.

DOBÓR DODATKÓW - Dobrze dobrane dodatki, takie jak biżuteria oraz buty i torebki, stanowią ważny aspekt w stylizacji ubioru. Określają charakter danej osoby, mogą podkreślać zalety urody i figury oraz tuszować niedoskonałości. Niejednokrotnie dobrze skomponowane, nawet z klasycznym strojem, zmieniają jego charakter nadając zupełnie nowego wymiaru. Pracując z konkretną osobą nad doborem dodatków zawsze staramy się podkreślić indywidualność. Nawet kiedy Klientka ubiera się bardzo klasycznie, np. codziennie nosi kostiumy, dobieramy akcesoria i biżuterię - w ten sposób, aby czuła się wyjątkowa i piękna.

DOBÓR SUKIEN ŚLUBNYCH - Dla każdej Panny Młodej to niewątpliwie najważniejsza sprawa w przygotowaniach ślubnych. Czasem dziewczyna chce spełnić swoje marzenia z lat dziecinnych, ale zawsze chce wyglądać przepięknie, zjawiskowo i niepowtarzalnie. Na taki efekt składa się oczywiście wiele czynników - dobre proporcje, odpowiedni materiał, z którego uszyta jest sukienka, zdobienia, welon, dodatki. Przy doborze sukien ślubnych staramy się przede wszystkim wyeksponować atuty sylwetki Panny Młodej - podkreślić jej urodę.

W pierwszej kolejności stylistka spotyka się z Panną Młodą na spotkaniu wstępnym mającym na celu ustalenie jej oczekiwań. Następnym etapem jest wizyta w wybranych salonach lub pracowniach krawieckich. Takie spotkanie w salonach lub pracowniach poprzedzone jest wcześniejszym wywiadem, tak aby nie tracić czasu na wizytę w miejscach gdzie nie ma odpowiednich sukienek. Jeżeli jest takie życzenie Klientki stylistka uczestniczy w każdej przymiarce. Cena usługi tak jak zakupy ze stylistą.

Pomagamy spełnić marzenia!