PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

przedłużanie włosów studiodax W naszej ofercie znajduje się także usługa profesjonalnego przedłużania i zagęszczania włosów. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu, kompetencji, pasji oraz wdrażaniu swoich wizjonerskich technik obróbki włosów wiemy jak spełniać oczekiwania Klientów.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów to zabieg dla osób, które chcą w krótkim czasie uzyskać wymarzoną długość lub nieosiągalną wcześniej objętość. Proponowana przez nas metoda z użyciem keratynowych zgrzewów jest odpowiednia nawet dla osób posiadających bardzo delikatne włosy. Bogata gama kolorystyczna powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie - pozwoli to na kreowanie ciekawych efektów zaspokajających nawet najbardziej oryginalne oczekiwania. Używamy naturalnych włosów, które są miękkie i łatwo poddają się zabiegom stylizacyjnym. Są proste w pielęgnacji i nie wymagają żadnych specjalistycznych preparatów.

Znaki jakości:
Na każdym opakowaniu włosów znajduję się znak: wykonano w technologii REMY

Miejsce łączenia:
Włoska keratyna jest twarda i neutralna, jej kolor jest dopasowany do odcienia zakładanych włosów.

Proces sterylizacji:
Metoda REMY sprowadza się do minimum zabiegów chemicznych nie niszcząc pigmentu we włosach tak, aby zachować jego połysk, miękkość i elastyczność.

Techniki:
Dzięki bogatemu doświadczeniu, udało nam się uzyskać najwyższą precyzję w przedłużaniu włosów.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy skorzystać z formularza kontaktowego.