WIZAŻ

wizaż studiodax Makijaż profesjonalny to sztuka, która odkrywa w twarzy to co piękne. Stara się wydobyć na światło dzienne jej niepowtarzalne i indywidualne cechy niezależnie od trendów w modzie. Różni się on od makijażu wykonanego samodzielnie, wykorzystaniem odpowiednich technik popartych wiedzą na temat działania kosmetyków i kolorystyki. Makijaż powinien dać kobiecie pewność, że jej piękno zauważą również inni - nie tylko ona sama. Natomiast ewentualne wady i mankamenty postrzegane będą przez inne osoby jako indywidualne cechy urody.

Makijaż powinien dawać kobiecie bezpieczeństwo i komfort, że wygląda pięknie w każdej sytuacji. Najważniejsza w makijażu jest perfekcja, aby pomimo zastosowania najróżniejszych kosmetyków twarz wyglądała naturalnie. Najważniejszy jest indywidualny styl osoby z którą pracujemy. W swojej pracy staramy się przede wszystkim podkreślić jej niepowtarzalne cechy.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ M.IN.:
- makijaż dzienny
- makijaż wieczorowy
- makijaż fantazyjny
- makijaż do zdjęć
- makijaż ślubny
- makijaż dla mężczyzn
- makijaż sylwestrowy
- nauka makijażu

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU
Chcesz poznać tajniki profesjonalnego makijażu i nauczyć się wykorzystywać je na co dzień samodzielnie??? Skorzystaj z indywidualnej lekcji z Martą Ohde-Kaczyńską, wizażystką z wieloletnim doświadczeniem. W programie - przewodnik po kosmetykach i akcesoriach do makijażu, analiza potrzeb Klientki(ta) oraz prezentacja odpowiednich technik makijażu, samodzielne wykonywanie makijaży przez Klientkę(ta) pod okiem instruktorki, przegląd "kosmetyczki" Klientki(ta). Spotkanie trwa od 2,5-4h w zależności od potrzeb.

ANALIZA KOLORYSTYCZNA
Test określający kolorystykę danej osoby. Odpowiada na pytanie: jakie kolory najbardziej do mnie pasują? Jeżeli ciekawi Cię to zagadnienie poświęć parę godzin na znalezienie swojego koloru. Analiza przeprowadzana jest w kontrolowanych warunkach - w odpowiednim oświetleniu oraz przy użyciu profesjonalnych chust. Po spotkaniu można zakupić wzornik kolorów przydatny później np. przy zakupach odzieżowych.